Dil:
TR
EN

Hakkımızda

Çam Konfeksiyon

Hakkımızda

Firmamız 2014 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Haziran 2017’de Düzce ili Gümüşova ilçesinde, Nisan 2019’da Adıyaman Merkez'de ve Ekim 2021'de Aksaray Merkez'de fabrikalarını açarak üretim kapasitesini arttırmış ve 800 çalışanı ile faaliyetine devam etmektedir. Dokuma kumaştan üretilen hazır giyim sektöründe, gelişen ve yenilikçi yaklaşımı ile Avrupa pazarındaki müşterilerine hizmet vermektedir.


Çam Konfeksiyon olarak üretim kapasitemizin tamamını dokuma kumaştan üretilen ürünler oluşturmaktadır. Şirketin kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede üretim kalitesine dayalı yüksek performansı, onu yerel olarak tanınan ve tercih edilen bir imalatçı haline getirmiştir. Model tasarımı konusundaki becerilerini özgün yaratıcılığı ile birleştirerek, küresel müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan koleksiyonlar hazırlamaya devam etmiştir. 2014 yılından itibaren dünyaya açılan şirket, başta İspanya olmak üzere Almanya, Hollanda ve Belçika gibi Avrupa ülkelerine ihracat gerçekleştirmeye devam etmektedir


Firmamız 2019 ve 2020 yıllarında tüm sektörler içerisinde Türkiye’nin en fazla ihracat yapan ilk 1000 firması arasında yer almıştır. Hazır Giyim ve Konfeksiyon sektöründe ise en çok ihracat yapan ilk 150 firma arasında yer almaktadır.

  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz

Çam Konfeksiyon çevrenin ve çalışanlarının beklentilerine uyumlu, sosyal ve etik kurallara uygun yönde hareket etmeyi ana faaliyet esaslarından biri olarak kabul etmiş ve tüm faaliyetlerini bu bilinç ile gerçekleştirmektedir. Firmamız çalışanlarının temel hak ve özgürlüklerine saygı göstermekte ve çalışanlarına yasal olarak sağlanan tüm haklarını sağlamaktadır. Tekstil sektöründe köklü geçmişiyle üretimden tasarıma, paketlemeden sevkiyata üretimin her alanında üst düzey bir tecrübeye sahiptir.

Çam Konfeksiyon olarak hedefimiz; üretimle tasarımı, teknoloji ile hayal gücünü mutlak kalite potasında buluşturarak üretim dünyasının zirvesinde yer almaktır. Bu felsefe doğrultusunda firmamız, müşteriyi de içine alan takım çalışmasına inanır ve üretimin her aşamasında yüksek teknolojiden yararlanarak, dizayndan kumaşa, sektörle ilgili tüm küresel trendleri yakından takip ederek, kalite ve müşteri odaklı çalışarak üretim sektöründe lider olmayı amaçlamaktadır.

Soru ve görüşleriniz için

Bize ulaşın +90 216 540 55 44